Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Konferencja JCommerce Qlik Day 2018 już za nami

25 kwietnia 2018 w Warszawskim hotelu Mercure odbyło się spotkanie entuzjastów ekosystemu Qlik. Gośćmi specjalnymi byli Martijn Biesbroek z holenderskiego oddziału Qlik oraz Andrzej Czechowski z firmy Samsung.

Wydarzenie było doskonałą okazją do spotkania się entuzjastów rozwiązań Qlik z największych firm w Polsce, takich jak Auchan Retail, Generali TU, Jeronimo Martins, Konica Minolta, mBank, PKN Orlen, Rossmann, Eurocash, Forte, Beko czy Solaris oraz do dyskusji na temat najnowszych trendów w obszarze Business Intelligence.

Prelegenci z JCommerce omówili między innymi możliwości w zakresie GeoAnalytics, Advanced Analytics czy ODAG, a także zaprezentowali pakiety Qlik BI BOX, które umożliwiają przeprowadzanie szybkich wdrożeń aplikacji do analizy biznesowej. W spotkaniu wziął udział także Martin Biesbroek, Solution Architect z firmy Qlik, który omówił nowości w Qlik Sense oraz zaprezentował mapę drogową produktów firmy, a także Andrzej Czechowski, CDO/Business Intelligence Head w Samsung, który zaprezentował ekosystem analityczny Samsunga, zbudowany w oparciu o rozwiązania firmy Qlik.

Wszystkim naszym gościom dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez JCommerce oraz Qlik.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami