Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Usługa audytu aplikacji QlikView dla ABC Akademia

Na przełomie lutego oraz marca specjaliści JCommerce przeprowadzili 4-dniowy audyt aplikacji oraz środowiska QlikView dla firmy ABC Akademia.

W związku z rozwojem narzędzia analitycznego Doctor Coster® DASHBOARDS, firma ABC Akademia zdecydowała się na skorzystanie z usługi audytu, oferowanej przez JCommerce. Architektura narzędzia Doctor Coster® DASHBOARDS oparta jest na platformie QlikView, usługa obejmowała więc zarówno analizę aplikacji, jak i audyt obecnego stanu środowiska QlikView.

Celem audytu było sprawdzenie aplikacji i środowiska pod kątem skalowalności rozwiązania, sposobu tworzenia raportów oraz dobrych praktyk wizualizacji. W wyniku przeprowadzonych analiz przedstawiona została diagnoza problemów i rekomendacje, dotyczące ich rozwiązania, które mają zapewnić stabilność i bezpieczeństwo rozwiązania oferowanego przez firmę.

Firma ABC Akademia to lider wdrażania zaawansowanych platform zarządczo-controllingowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych usług wdrożeniowo-konsultacyjnych dla platformy Qlik.

Powiązane aktualności

Warsztaty Qlik Sense w Tychach
JCommerce zaprasza na praktyczne warsztaty Business Intelligence. Podczas spotkania zaprezentujemy na żywo możliwości najnowszej platformy analitycznej Qlik. Spotkanie odbędzie się 22 października w Tychach.

Skontaktuj się z nami