Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Posłuchaj nas w kwietniu na konferencji Agilia 2018 w Ołomuńcu

Już niedługo odbędzie się największa w Europie konferencja poświęcona Agile, podczas której wystąpi członek zespołu JCommerce.

W dniach 9-13 kwietnia do czeskiego Clarion Congress Hotel w Ołomuńcu przybędą entuzjaści zarządzania projektami w myśl filozofii Agile i zwinnych metodyk scrumowych. Wszystko za sprawą 8 edycji konferencji Agilia, która z roku na rok zyskuje na sile i obecnie jest największym wydarzeniem tego typu w Europie. Podczas konferencji odbędą się liczne warsztaty oraz ponad 40 prezentacji, które wygłoszą przedstawiciele, m.in. takich firm jak Skype czy Oriflame Software. Wśród tegorocznych prelegentów znajduje się również Radosław Szmit, nasz International Business Manager.

 

Radosław wystąpi 10 kwietnia o godzinie 13:20 i zaprezentuje zwinne praktyki w zarządzaniu projektami, o których warto pamiętać podczas budowania zespołów w oparciu o model outsourcingu programistów, tak żeby zmaksymalizować uzyskane korzyści biznesowe. Serdecznie zapraszamy w jego imieniu!

 

10.04.2018, 13:20, Hall 1

Radosław Szmit, International Business Manager, JCommerce SA

Agility and outsourcing. How both can go together?

 

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

 

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami