Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Dołącz do nas podczas wydarzenia b2fair, Hannover Messe 2018

B2fair to wydarzenie towarzyszące targom Hannover Messe, umożliwiające nawiązanie współpracy w środowisku międzynarodowym.

Od 23 do 27 kwietnia w Hanowerze odbywać się będą największe na świecie targi dedykowane najnowszym technologiom i Industry 4.0 – Hannover Messe. W tym samym czasie, przez pięć dni będzie miało miejsce wydarzenie towarzyszące b2fair, które umożliwia budowanie międzynarodowej sieci partnerów i wzajemnej wymiany informacji na temat świadczonych usług.

W wydarzeniu uczestniczyć będą, m.in. Mitsubishi Electric Europe, ABB, Bosh czy Amazon oraz setki wystawców, dostarczających rozwiązania z zakresu usług informatycznych, automatyki, logistyki, zaopatrzenia, produkcji, inżynierii, ochrony środowiska, energetyki, mobilności i rozwiązań cyfrowych.

Dla zespołu JCommerce uczestnictwo w b2fair będzie przede wszystkim świetną okazją, aby porozmawiać z potencjalnymi partnerami o powstałym pod koniec 2017 roku Centrum Innowacji dla Przemysłu i przedstawieniu naszych planów z nim związanych.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie b2fair.

Powiązane aktualności

Marka Polskiej Gospodarki w JCommerce
Firma JCommerce dołączyła do zorganizowanego przez Ministerstwo Gospodarki ogólnopolskiego programu Marka Polskiej Gospodarki.

Skontaktuj się z nami