Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wdrożenie narzędzia BI Qlik Sense w wydawnictwie Burda

JCommerce wdrożyło Qlik Sense, narzędzie Business Intelligence w firmie Burda International Poland, wydawcy magazynów National Geographic, Elle czy Glamour.

Wybór narzędzia Qlik Sense był odpowiedzią na często zmieniające się potrzeby raportowe w firmie. Decyzję o wdrożeniu podjęto również w celu zaangażowania w dokonywanie własnych analiz użytkowników, którzy dotychczas nie korzystali z rozwiązań klasy Business Intelligence. Podstawowym celem wdrożenia było stworzenie jednej aplikacji, w której zintegrowane są trzy różne systemy dystrybucji produktów wydawnictwa.

Aplikacja Qlik Sense zasilana jest przez ponad 20 mln rekordów danych, wizualizowanych za pomocą tematycznych dashboardów, podzielonych pod kątem źródła oraz poziomu szczegółowości. Udostępnione użytkownikom wizualizacje usprawniają analizę danych w ramach danego źródła, a także pozwalają na analizy porównawcze na danych pochodzących z różnych systemów.

W czasie wdrożenia przygotowany został model danych oraz wszystkie narzędzia w taki sposób, żeby końcowi użytkownicy bez problemu mogli samodzielnie odkrywać dane, a także tworzyć własne analizy od podstaw. Na zakończenie wdrożenia zespół JCommerce przeprowadził również szkolenie w zakresie obsługi Qlik Sense dla użytkowników narzędzia.  

Burda International Poland to jedno z największych wydawnictw w Polsce, posiadające portfolio tematyczne ponad 60 produktów, w tym najpopularniejsze magazyny, takie jak National Georgaphic, Fosus, Traveler, Elle, Glamour czy Coaching. Wszystkie produkty firmy docierają co miesiąc do ponad 23 milionów osób.

Powiązane aktualności

Konferencja JCommerce Qlik Day 2018 już za nami
25 kwietnia 2018 w Warszawskim hotelu Mercure odbyło się spotkanie entuzjastów ekosystemu Qlik. Gośćmi specjalnymi byli Martijn Biesbroek z holenderskiego oddziału Qlik oraz Andrzej Czechowski z firmy Samsung.
Warsztaty Qlik Sense w Tychach
JCommerce zaprasza na praktyczne warsztaty Business Intelligence. Podczas spotkania zaprezentujemy na żywo możliwości najnowszej platformy analitycznej Qlik. Spotkanie odbędzie się 22 października w Tychach.

Skontaktuj się z nami