Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Obsługa i rozwój systemu Dynamics NAV w DSI Underground Merol

JCommerce przejmuje utrzymanie i rozwój systemu ERP Microsoft Dynamics NAV dla DSI Underground Merol, firmy z branży przemysłu ciężkiego.

Współpraca obejmuje przejęcie zadań wsparcia i rozwoju systemu ERP MS Dynamics NAV. System został pierwotnie uruchomiony w firmie DSI Underground Merol 1 stycznia 2017 roku i obejmował następujące obszary: Zarządzanie Finansami, Produkcja, Magazyny, Sprzedaż i Administracja.

Po przejęciu utrzymania systemu przez JCommerce pierwszym etapem rozwoju systemu będzie realizacja zagadnień związanych z uruchomieniem i dostosowaniem modułu bankowości elektronicznej i modułu środków trwałych, a także eksport deklaracji VAT-7 oraz przygotowanie dedykowanych zestawów uprawnień dla użytkowników obecnie pracujących w systemie. W dalszej perspektywie zaplanowane są prace mające na celu usprawnienie i poprawę funkcjonalności w modułach do zarządzania Produkcją i Magazynami.

Na życzenie klienta projekt obsługi systemu realizowany jest w metodologii zwinnej (agile). Kolejne zadania rozpisywane są w postaci sprintów, każdorazowo uzgadniających zakres, budżet oraz terminy wykonania określonych etapów. Dzięki temu możliwa jest efektywna i bliska współpraca między zespołem JCommerce i klientem, a także mierzenie postępów prac.

Firma DSI Undergorund Merol sp. z o.o to międzynarodowy producent i dostawca specjalistycznych rozwiązań do naziemnego wsparcia dla kopalń i budownictwa podziemnego.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami