Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Zapisz się do I edycji Akademii JTestera!

JCommerce rusza z nową inicjatywą, skierowaną do wszystkich osób zainteresowanych zawodem testera oprogramowania.

Akademia JTestera to miesięczny program szkolenia, przygotowujący do zawodu testera oprogramowania, uwzględniający także elementy SCRUM, czyli zwinnej metodologii zarządzania projektami, w której na co dzień pracują specjaliści JCommerce. Projekt, realizowany w formie warsztatów, skierowany jest do wszystkich zainteresowanych – również do osób, które nie posiadają doświadczenia w tym zakresie, ale myślą o zmianie branży, chcą poszerzyć swoje horyzonty lub dopiero poszukują swojej zawodowej ścieżki.

Program Akademii JTestera będzie realizowany w trybie weekendowym (4 soboty kwietnia), zakłada 32 godziny nauki teoretycznej oraz praktyki. Najbardziej zaangażowane i wyróżniające się osoby będą miały szansę na rozpoczęcie 3 miesięcznego płatnego stażu w dziale testów JCommerce.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wysłać aplikację najpóźniej do dnia 16 marca poprzez stronę www.jtester.jcommerce.pl.

Harmonogram Akademii JTestera

  • zgłoszenie udziału – do 16.03.2018
  • wybór uczestników – do 31.03.2018
  • Akademia JTestera trwa 4 soboty – 07, 14, 21, 28 kwietnia 2018 w siedzibie JCommerce przy ul. Kościuszki 227 w Katowicach
  • Wybór najlepszych – do 11.05.2018
  • Staż w Dziale Testów – 01.06-31.08.2018

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami