Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Rozwój portalu na Platformie Liferay dla fińskiego telecomu

We współpracy z firmą Solita, JCommerce rozpoczyna kolejny projekt outsourcingowy dla DNA, jednej z czołowych firm z branży telekomunikacyjnej w Finlandii.

Projekt obejmuje rozwój portalu internetowego dna.fi, utworzonego na open source’owej Platformie Liferay 7 DXP. Ilość systemów trzecich wymagających integracji oraz firm zaangażowanych w realizację zadań sprawia, że jest to projekt długofalowy, a udział w nim jest dużym wyzwaniem. Realizowane przez zespół programistów Java z JCommerce zadania mają na celu poprawę kluczowych elementów portalu z punktu widzenia obecności wirtualnej firmy, a także digital experience jej klientów.

Wśród najpilniejszych zadań w projekcie wymienić należy: zunifikowanie doświadczenia użytkownika w różnych usługach, takich jak sprzedaż urządzeń, subskrypcji telefonicznych, telewizyjnych, dostępu do Internetu, czy zarządzanie własnym kontem i produktami, a także rozbudowę części informacyjnej portalu.

Jest to kolejny projekt JCommerce dla DNA realizowany we współpracy z firmą Solita, co jest bez wątpienia wyrazem zaufania i zaangażowania, zbudowanych dzięki dobrym doświadczeniom we wcześniejszych wspólnych projektach.

Powiązane aktualności

JCommerce funduje staże w III edycji projektu „Kariera na Start”
Z chęcią zaangażowaliśmy się w projekt „Kariera na Start”, gdyż promuje on rozwój i nabywanie umiejętności przez młodych ludzi wchodzących na rynek pracy. Zwiększenie świadomości zawodowej wśród młodzieży, czyli konieczność nabywania doświadczenia od pierwszych lat studiów, jest bardzo istotna w dzisiejszych czasach. Dzięki projektowi wyłonieni zostaną najlepsi i najbardziej zmotywowani Studenci i Absolwenci, którzy będą mieli szanse odbyć staże w kilku renomowanych śląskich firmach, m.in. w JCommerce.

Skontaktuj się z nami