Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Outsourcing w obszarze .NET dla amerykańskiej firmy Aras

JCommerce rozpoczęło współpracę outsourcingową w modelu team augmentation z amerykańską firmą z branży IT.

Celem współpracy outsourcingowej między JCommerce a amerykańską firmą Aras, producentem oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktu (PLM), jest rozwój platformy Innovator, autorskiego rozwiązania klasy PLM. Projekt realizowany jest w środowisku Windows z wykorzystaniem Visual Studio 2015. Szczególnym wyzwaniem jest praca z wykorzystaniem czystego języka JavaScript bez użycia frameworków, a także współpraca z zespołami w międzynarodowym i rozproszonym otoczeniu.

Systemy klasy PLM umożliwiają tworzenie, gromadzenie i zarządzanie informacjami dotyczącymi cyklu życia produktu, czyli projektowanie produktu, tworzenie struktur materiałowych BOM, opisów technologii oraz dokumentacji technicznej, cenników, opisów i danych o produkcie, a także analizę danych i raportowanie.

Firma Aras Corp. to producent opensourcowego oprogramowania biznesowego do zarządzania cyklem życia produktu, oferujący również usługi szkoleniowe, wdrożeniowe i kastomizacyjne.

Powiązane aktualności

JCommerce na Outsourcing IT GigaCon 2012
JCommerce, jako główny uczestnik konferencji zorganizowanej przez GigaCon poświęconej outsourcingowi IT, serdecznie zaprasza do wspólnego udziału w tym wydarzeniu dnia 12 grudnia 2012 roku w Warszawie.
Rozwój platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych "w chmurze"
Dedykowany zespół JCommerce rozpoczął pracę nad rozwojem platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych „w chmurze”. Wstępna faza współpracy tak została oceniona przez naszego niemieckiego Klienta: „Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany z kooperacji z pracownikami firmy JCommerce, każdy z nich jest bardzo zaangażowany, dlatego uważam, że wiedza i umiejętności, którymi dysponują pomogą nam stworzyć dobry produkt. Jestem przekonany, że będzie to prowadzić do długiej i pomyślnej współpracy, na zasadach joint venture, między naszą firmą i JCommerce”.  

Skontaktuj się z nami