Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Outsourcing w obszarze .NET dla amerykańskiej firmy Aras

JCommerce rozpoczęło współpracę outsourcingową w modelu team augmentation z amerykańską firmą z branży IT.

Celem współpracy outsourcingowej między JCommerce a amerykańską firmą Aras, producentem oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktu (PLM), jest rozwój platformy Innovator, autorskiego rozwiązania klasy PLM. Projekt realizowany jest w środowisku Windows z wykorzystaniem Visual Studio 2015. Szczególnym wyzwaniem jest praca z wykorzystaniem czystego języka JavaScript bez użycia frameworków, a także współpraca z zespołami w międzynarodowym i rozproszonym otoczeniu.

Systemy klasy PLM umożliwiają tworzenie, gromadzenie i zarządzanie informacjami dotyczącymi cyklu życia produktu, czyli projektowanie produktu, tworzenie struktur materiałowych BOM, opisów technologii oraz dokumentacji technicznej, cenników, opisów i danych o produkcie, a także analizę danych i raportowanie.

Firma Aras Corp. to producent opensourcowego oprogramowania biznesowego do zarządzania cyklem życia produktu, oferujący również usługi szkoleniowe, wdrożeniowe i kastomizacyjne.

Powiązane aktualności

JCommerce stawia na przedsiębiorczość
JCommerce, we współpracy z Centrum Finansowo-Szkoleniowym Union, bierze udział w projekcie „Stawiamy na przedsiębiorczość”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.
JCommerce funduje staże w III edycji projektu „Kariera na Start”
Z chęcią zaangażowaliśmy się w projekt „Kariera na Start”, gdyż promuje on rozwój i nabywanie umiejętności przez młodych ludzi wchodzących na rynek pracy. Zwiększenie świadomości zawodowej wśród młodzieży, czyli konieczność nabywania doświadczenia od pierwszych lat studiów, jest bardzo istotna w dzisiejszych czasach. Dzięki projektowi wyłonieni zostaną najlepsi i najbardziej zmotywowani Studenci i Absolwenci, którzy będą mieli szanse odbyć staże w kilku renomowanych śląskich firmach, m.in. w JCommerce.

Skontaktuj się z nami