Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Outsourcing w obszarze .NET dla amerykańskiej firmy Aras

JCommerce rozpoczęło współpracę outsourcingową w modelu team augmentation z amerykańską firmą z branży IT.

Celem współpracy outsourcingowej między JCommerce a amerykańską firmą Aras, producentem oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktu (PLM), jest rozwój platformy Innovator, autorskiego rozwiązania klasy PLM. Projekt realizowany jest w środowisku Windows z wykorzystaniem Visual Studio 2015. Szczególnym wyzwaniem jest praca z wykorzystaniem czystego języka JavaScript bez użycia frameworków, a także współpraca z zespołami w międzynarodowym i rozproszonym otoczeniu.

Systemy klasy PLM umożliwiają tworzenie, gromadzenie i zarządzanie informacjami dotyczącymi cyklu życia produktu, czyli projektowanie produktu, tworzenie struktur materiałowych BOM, opisów technologii oraz dokumentacji technicznej, cenników, opisów i danych o produkcie, a także analizę danych i raportowanie.

Firma Aras Corp. to producent opensourcowego oprogramowania biznesowego do zarządzania cyklem życia produktu, oferujący również usługi szkoleniowe, wdrożeniowe i kastomizacyjne.

Powiązane aktualności

Nowe partnerstwo z brytyjskim Klientem w modelu nearshore na kolejne kilka lat
W marcu 2013 roku informowaliśmy o rozpoczynającym się projekcie dotyczącym integracji międzynarodowego rozwiązania płatniczego, które wykonaliśmy dla Klienta z Wielkiej Brytanii.  Wdrożenie zakończyło się sukcesem, w związku z tym Klient zdecydował się na podpisanie długoterminowej umowy ramowej.
Integracja międzynarodowego rozwiązania płatniczego
W ciągu ostatnich kilku miesięcy nasz zespół był zaangażowany w integrację jednego z największych międzynarodowych rozwiązań dotyczących płatności dla dostawców usług edukacyjnych i studentów z wiodącym dostawcą płatności online w Chinach.

Skontaktuj się z nami