Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Nagroda za najlepszą inwestycję w nowoczesne technologie w Polsce!

Ostatni projekt JCommerce, Centrum Innowacji dla Przemysłu, otrzymał nagrodę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla najlepszej inwestycji w 2017 roku.

Podczas uroczystej gali, zorganizowanej 11 grudnia w Warszawie przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, nagrodzono najlepsze decyzje inwestycyjne podjęte w 2017 roku. Nagrodę w kategorii najlepsza inwestycja w nowoczesne technologię otrzymała firma JCommerce za uruchomione w mijającym roku Centrum Innowacji dla Przemysłu. Nominowane do nagrody w tej kategorii były również firmy Demant Technology Centre i Travel Labs Poland.

Wśród laureatów nagród w pozostałych kategoriach znalazł się również bank JP Morgan za wielkość zatrudnienia w nowej inwestycji (2,5 tyś osób znajdzie pracę w nowym oddziale w Warszawie), koreańska firma LG Chem za wartość inwestycji (2,8 mld zł na fabrykę baterii do aut elektrycznych), a także firma TDJ, deweloper odpowiedzialny m.in. za budowę biurowca .KTW w Katowicach, nagrodzony za dynamikę ekspansji.

Centrum Innowacji dla Przemysłu w Katowicach to projekt JCommerce, w ramach którego w ciągu najbliższych 3 lat firma zatrudni kolejnych 95 specjalistów, wśród nich analityków, programistów, testerów oprogramowania i kierowników projektów. Będą oni pracowali nad rozwojem istniejących i tworzeniem nowych narzędzi informatycznych dla przemysłu, w tym branży budowlanej, naftowej, gazowej, elektrycznej, energetycznej, automatyki przemysłowej, robotyki i elektroniki precyzyjnej. Wśród celów postawionych przed projektem jest m.in. opracowanie szybszych i bezpieczniejszych algorytmów stosowanych przy optymalizacji procesów produkcyjnych.

„To przedsięwzięcie wiodącej, polskiej firmy, która realizuje procesy informatyczne o najwyższym poziomie innowacyjności i złożoności" – tłumaczy Krzysztof Senger, wiceszef Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu – JCommerce zdobyło nasze uznanie również ze względu na zaangażowanie spółki w rozwój młodych talentów oraz współpracę z lokalnymi ośrodkami badawczymi i akademickimi".

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami