Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wsparcie outsourcingowe działu R&D firmy z Doliny Krzemowej

Współpraca z amerykańską firmą Egnyte z siedzibą w Mountain View w Kalifornii, rozpoczęła się we wrześniu 2017 od outsourcingu trzech programistów Java.

Firma Egnyte, dostawca zaawansowanej platformy współdzielenia plików i zarządzania treściami w przedsiębiorstwie, zdecydowała się na podjęcie współpracy ze specjalistami JCommerce w zakresie wsparcia działu Research & Development. W ramach kooperacji programiści Java rozwijają platformę Egnyte dodając funkcjonalności związane z obsługą grup użytkowników za pośrednictwem interfejsu API, a także generowaniem raportów analitycznych, dotyczących zmian uprawnień grup użytkowników. Ponadto realizowane są również dodatkowe zadania uzupełniające:

  • testy interfejsu API w języku Python,
  • korekty w bazie danych,
  • rozbudowa rozszerzeń w systemie zarządzania tożsamościami.

„Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą JCommerce z uwagi na sprawną komunikację oraz elastyczne i proklienckie podejście. Kluczowe było także doświadczenie i umiejętności developerów, którzy spełnili wysokie wymagania dotyczące wiedzy technicznej, znajomości języka angielskiego, umożliwiające codzienną pracę, a także nie mniej istotnych kompetencji miękkich, takich jak umiejętność pracy zespołowej, czy zdolność analitycznego myślenia.” – podsumowuje Anita Falenska HR Manager w polskim oddziale firmy Egnyte.

Powiązane aktualności

JCommerce stawia na przedsiębiorczość
JCommerce, we współpracy z Centrum Finansowo-Szkoleniowym Union, bierze udział w projekcie „Stawiamy na przedsiębiorczość”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.
JCommerce funduje staże w III edycji projektu „Kariera na Start”
Z chęcią zaangażowaliśmy się w projekt „Kariera na Start”, gdyż promuje on rozwój i nabywanie umiejętności przez młodych ludzi wchodzących na rynek pracy. Zwiększenie świadomości zawodowej wśród młodzieży, czyli konieczność nabywania doświadczenia od pierwszych lat studiów, jest bardzo istotna w dzisiejszych czasach. Dzięki projektowi wyłonieni zostaną najlepsi i najbardziej zmotywowani Studenci i Absolwenci, którzy będą mieli szanse odbyć staże w kilku renomowanych śląskich firmach, m.in. w JCommerce.
Rozwój platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych "w chmurze"
Dedykowany zespół JCommerce rozpoczął pracę nad rozwojem platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych „w chmurze”. Wstępna faza współpracy tak została oceniona przez naszego niemieckiego Klienta: „Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany z kooperacji z pracownikami firmy JCommerce, każdy z nich jest bardzo zaangażowany, dlatego uważam, że wiedza i umiejętności, którymi dysponują pomogą nam stworzyć dobry produkt. Jestem przekonany, że będzie to prowadzić do długiej i pomyślnej współpracy, na zasadach joint venture, między naszą firmą i JCommerce”.