Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wsparcie outsourcingowe działu R&D firmy z Doliny Krzemowej

Współpraca z amerykańską firmą Egnyte z siedzibą w Mountain View w Kalifornii, rozpoczęła się we wrześniu 2017 od outsourcingu trzech programistów Java.

Firma Egnyte, dostawca zaawansowanej platformy współdzielenia plików i zarządzania treściami w przedsiębiorstwie, zdecydowała się na podjęcie współpracy ze specjalistami JCommerce w zakresie wsparcia działu Research & Development. W ramach kooperacji programiści Java rozwijają platformę Egnyte dodając funkcjonalności związane z obsługą grup użytkowników za pośrednictwem interfejsu API, a także generowaniem raportów analitycznych, dotyczących zmian uprawnień grup użytkowników. Ponadto realizowane są również dodatkowe zadania uzupełniające:

  • testy interfejsu API w języku Python,
  • korekty w bazie danych,
  • rozbudowa rozszerzeń w systemie zarządzania tożsamościami.

„Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą JCommerce z uwagi na sprawną komunikację oraz elastyczne i proklienckie podejście. Kluczowe było także doświadczenie i umiejętności developerów, którzy spełnili wysokie wymagania dotyczące wiedzy technicznej, znajomości języka angielskiego, umożliwiające codzienną pracę, a także nie mniej istotnych kompetencji miękkich, takich jak umiejętność pracy zespołowej, czy zdolność analitycznego myślenia.” – podsumowuje Anita Falenska HR Manager w polskim oddziale firmy Egnyte.

Powiązane aktualności

JCommerce stawia na przedsiębiorczość
JCommerce, we współpracy z Centrum Finansowo-Szkoleniowym Union, bierze udział w projekcie „Stawiamy na przedsiębiorczość”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Skontaktuj się z nami