Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Współpraca z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych

We wrześniu 2017 roku JCommerce rozpoczęło współpracę z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych w zakresie .NET, Business Intelligence oraz Quality Assurance.

Na potrzeby współpracy powołany został zespół składający się z ekspertów Microsoft Business Intelligence, programistów .NET oraz testerów oprogramowania. Na podstawie umowy ramowej, podpisanej przez przedstawicieli obu firm, specjaliści JCommerce odpowiedzialni zostali za modyfikację dotychczasowej architektury baz danych oraz stworzenie nowych aplikacji w celu optymalizacji działania systemów PWPW.

Aplikacje klienta rozwijane są zarówno w obszarze architektury baz danych, jak i platformy .NET. W ramach projektu specjaliści QA doskonalą również proces testowy – na podstawie realizowanego audytu dotychczasowych praktyk w tym zakresie, zaproponowane zostaną nowe standardy Quality Assurance. 

Powiązane aktualności

JCommerce stawia na przedsiębiorczość
JCommerce, we współpracy z Centrum Finansowo-Szkoleniowym Union, bierze udział w projekcie „Stawiamy na przedsiębiorczość”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.
JCommerce funduje staże w III edycji projektu „Kariera na Start”
Z chęcią zaangażowaliśmy się w projekt „Kariera na Start”, gdyż promuje on rozwój i nabywanie umiejętności przez młodych ludzi wchodzących na rynek pracy. Zwiększenie świadomości zawodowej wśród młodzieży, czyli konieczność nabywania doświadczenia od pierwszych lat studiów, jest bardzo istotna w dzisiejszych czasach. Dzięki projektowi wyłonieni zostaną najlepsi i najbardziej zmotywowani Studenci i Absolwenci, którzy będą mieli szanse odbyć staże w kilku renomowanych śląskich firmach, m.in. w JCommerce.

Skontaktuj się z nami