Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Aplikacja mobilna do weryfikacji tożsamości i płatności elektronicznych

JCommerce współpracuje z CORE w międzynarodowym projekcie rozwoju systemu do weryfikacji tożsamości i płatności elektronicznych.

Projekt jest częścią międzynarodowego przedsięwzięcia, którego celem jest stworzenie innowacyjnego systemu dedykowanego zarówno dla sektora prywatnego, jak i instytucji publicznych. Docelowo system ma objąć swoim działaniem całą Europę, co daje szansę na zrewolucjonizowanie sposobu dokonywania płatności i wymiany poufnych informacji na całym kontynencie.

JCommerce stworzyło dedykowany dla projektu zespół 10 specjalistów, którzy w modelu team leasing realizują swoje zadania w ramach międzynarodowej współpracy przy tworzeniu aplikacji mobilnej, będącej częścią tego systemu.

Aplikacja mobilna na platformę Android oraz iOS ma służyć do weryfikacji użytkownika w różnych serwisach (bankach, sklepach, instytucjach publicznych, itp.), jak również do przeprowadzania płatności, w podobny sposób w jaki obecnie możliwe jest dokonywanie rejestracji i weryfikacji poprzez konto Facebook. Będzie to pierwsze rozwiązanie tego typu hostowane w Europie.

Powiązane aktualności

JCommerce na Smart City Congress w Barcelonie!
Zespół JCommerce weźmie udział w kongresie Smart City Expo w Barcelonie, gdzie spotka się z przedstawicielami najbardziej innowacyjnych firm z całego świata.

Skontaktuj się z nami