Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Spotkajmy się na Web Summit 2017 w Lizbonie!

JCommerce będzie wystawcą na Web Summit, międzynarodowej konferencji IT, zaplanowanej na 6-9 listopada na MEO Arena i w Centrum Kongresowym FIL w Lizbonie.

Podczas tegorocznej edycji konferencji technologicznej Web Summit wystąpi ponad 650 prelegentów z ponad 160 krajów świata. Wśród wystawców, którzy zaprezentują najnowsze nowinki technologiczne, nie zabraknie takich gigantów jak Facebook, Google, Amazon, Uber czy Tesla. Specjalnie dla nich do Lizbony przyjedzie ponad 60 000 uczestników, którzy do tej pory zarejestrowali się i potwierdzili swój udział.

Więcej informacji o Web Summit 2017.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do spotkania z nami w 3 Pawilonie Centrum Kongresowego FIL, stoisko B 614. Z chęcią porozmawiamy o potrzebach związanych z rozwojem oprogramowania i transformacją cyfrową firmy. Z tej okazji przygotowaliśmy również specjalną ofertę, dzięki której możliwe jest skorzystanie z pomocy naszych specjalistów w trzech następujących opcjach promocyjnych:

  • 15% zniżki na usługi
  • 40 godzin analizy IT
  • 40 godzin wsparcia Quality Assurance


Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty specjalnej

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami