Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce partnerem Netronic, dostawcy software’u z diagramami Gantta

JCommerce zostało oficjalnym partnerem firmy Netronic, wiodącego dostawcy oprogramowania do wizualizacji danych w postaci drzew, sieci, a także diagramów Gantta.

Oprogramowanie Netronic jest w pełni dostosowane do aktualnych środowisk programistycznych Microsoft i Java, dzięki czemu z łatwością integruje się z większością systemów IT do zarządzania przedsiębiorstwem, takimi jak systemy ERP, PPS, SCM i MES, w tym zwłaszcza z systemem Microsoft Dynamics NAV.

Interaktywne dodatki do diagramów Gantta, dedykowane właśnie dla systemu Microsoft Dynamics NAV, umożliwiają wizualizację danych, dzięki czemu procesy planowania i harmonogramowania stają się dużo bardziej przejrzyste i elastyczne.

Powiązane aktualności