Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Nowy projekt outsourcingowy dla sektora medycznego

Zespół JCommerce rozpoczął współpracę ze szwajcarskim producentem innowacyjnych aparatów słuchowych. Projekt realizowany jest przy użyciu frameworka .NET Core.

Szwajcarska firma, która jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla osób z wadami słuchu, podejmuje ciągłe prace w kierunku rozwoju swoich usług. W celu skrócenia czasu obsługi pacjentów, podjęto decyzję o digitalizacji części wizyt. Specjaliści JCommerce rozpoczęli współpracę w ramach projektu, który ma na celu znaczące usprawnienie komunikacji pomiędzy pacjentem a personelem medycznym oraz ułatwienie pracy lekarzy.
Nowe rozwiązanie ma umożliwiać pacjentom przeprowadzenie badania słuchu w domu, jeszcze przed wizytą w klinice. Wyniki, uzupełnione odpowiedziami ze szczegółowej ankiety on-line, przesyłane będą następnie do analizy przez lekarza prowadzącego, dzięki czemu diagnoza będzie mogła zostać postawiona jeszcze przed właściwą wizyta pacjenta.

Powiązane aktualności

Nowe partnerstwo z brytyjskim Klientem w modelu nearshore na kolejne kilka lat
W marcu 2013 roku informowaliśmy o rozpoczynającym się projekcie dotyczącym integracji międzynarodowego rozwiązania płatniczego, które wykonaliśmy dla Klienta z Wielkiej Brytanii.  Wdrożenie zakończyło się sukcesem, w związku z tym Klient zdecydował się na podpisanie długoterminowej umowy ramowej.