Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Współpraca z belgijskim dostawcą usług IT dla dealerów samochodowych

JCommerce rozpoczyna współpracę w zakresie rozwoju oprogramowania MS Dynamics NAV z belgijskim dostawcą usług IT dla dealerów samochodowych.

Firma Carya Group w swojej ofercie posiada wdrożenie i obsługę systemu Incadea DMS, czyli kompleksowego systemu do zarządzania dla dealerów samochodowych, obejmującego wszystkie obszary działalności, takie jak zakupy, sprzedaż, czy serwis. System działa w oparciu o Microsoft Dynamics NAV. Współpraca z JCommerce w modelu team extension, opiera się na wsparciu programistycznym przy przejściu ze starszej wersji MS Dynamics NAV 2009 (wersja klasyczna) do nowszej – MS Dynamics NAV 2013 R2.

Dodatkowo świadczone są usługi konsultingowe w zakresie funkcjonalności NAV 2013 R2, implementowane są również od podstaw nowe rozwiązania, takie jak walidacja danych adresowych za pomocą usług sieciowych, szablony w MS Word, czy elektroniczne odręczne podpisy na dokumentach.

Carya Group to firma świadcząca kompleksowe usługi IT dla branży motoryzacyjnej, działająca przede wszystkim na terenie Belgii oraz Luksemburga. W swojej ofercie posiada produkty wspierające zarządzanie, bezpieczeństwo danych i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej.

Powiązane aktualności