Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Rozwój systemu MS Dynamics NAV dla Konica Minolta

Firma Konica Minolta rozpoczęła współpracę z JCommerce w zakresie rozwoju funkcjonalności systemu ERP w obszarze logistyki.

Konica Minolta to globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Firma specjalizuje się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jest światowym liderem w branży. Wdrożony w firmie system ERP Microsoft Dynamics NAV obsługuje wszystkie kluczowe obszary biznesowe przedsiębiorstwa. W kwietniu 2017 roku firma zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z JCommerce w zakresie rozwoju funkcjonalności systemu w celu optymalizacji procesów logistycznych.

Współpraca polega na analizie wymagań biznesowych, poszukiwaniu najlepszych rozwiązań oraz wdrażaniu odpowiednich funkcjonalności. Głównym kierunkiem prac jest automatyzacja procesów, takich jak księgowanie faktur, przyjęcia towarów na podstawie e-faktur, przesunięcia towarów pomiędzy magazynami, wydania magazynowe czy generowanie zamówień do dostawców. Kolejne etapy przewidują m.in. integrację z zewnętrznym mobilnym systemem magazynowym oraz wdrożenie zastosowanych rozwiązań w pozostałych jednostkach organizacyjnych firmy.

Celem prac jest przede wszystkim usprawnienie procesów logistycznych poprzez poprawę wydajności zespołu logistyki, zmniejszenie obciążenia pracowników, a także szybszą realizację księgowań. Dzięki optymalizacji czasu i kosztów związanych z czynnościami, które wcześniej musiały być ręcznie wykonywane przez pracowników, możliwa będzie znaczne szybsza i efektywniejsza realizacja zamówień dla klientów firmy.

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami