Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wsparcie i rozwój MS Dynamics NAV dla Westwing Home & Living

Właściciel portalu westwing.pl powierzył utrzymanie i rozwój części systemu MS Dynamics NAV specjalistom JCommerce.

Firma Westwing Home & Living Sp. z o.o., właściciel portalu westwing.pl, zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z JCommerce i przekazanie utrzymania części systemu MS Dynamics NAV 2016, która obsługuje pierwszy w Europie sklep stacjonarny marki, zlokalizowany w Warszawie. Bieżące wsparcie obsługi systemu uzupełnione zostanie analizą funkcjonalną, która przeprowadzona będzie w celu identyfikacji procesów i maksymalnego wykorzystania funkcjonalności systemu.

– „,Mamy nadzieję, że przy odpowiedniej konfiguracji i dostosowaniu systemu Microsoft Dynamics NAV do potrzeb firmy, możliwe będzie usprawnienie procesów zachodzących w całym przedsiębiorstwie oraz uzyskanie dostępu do aktualnych, kompletnych i dokładnych danych". – mówi Marta Pogorzelska, Dyrektor Operacyjna w Westwing Home & Living.

Aktualnie system obsługuje obszary Sprzedaży, Zakupów, Księgowości oraz Magazynu. Planowane jest uruchomienie kolejnych standardowych funkcjonalności systemu MS Dynamics NAV, które pozwolą na usprawnienie pracy w systemie, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb firmy w zakresie narzędzi e-commerce. Integracja z systemem ERP ma znacząco poprawić satysfakcję klientów firmy.

Westwing Home & Living Sp. z o.o. to właściciel portalu westwing.pl, oferującego szeroki wybór ekskluzywnych mebli i dodatków wnętrzarskich.

Powiązane aktualności

Nowości w Microsoft Dynamics NAV 2016
W styczniu 2016 roku Microsoft zaprezentował najnowszą wersję systemu NAV 2016, który uwzględniając bieżące potrzeby użytkowników, został rozbudowany o kilka znaczących funkcjonalności.