Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce współorganizatorem Katowice Business Run

Już 25 maja o godzinie 12.00 startują zapisy do tegorocznej edycji charytatywnego biegu sztafetowego Katowice Business Run, zaplanowanego na 3 września.

Celem tegorocznej edycji biegu, będącego częścią ogólnopolskiego Poland Business Run, jest pomoc w zakupie protez i innego zaopatrzenia ortopedycznego oraz dofinansowanie rehabilitacji i konsultacji psychologicznych dla osób po amputacjach.

W tym roku uczestnicy sztafety w Katowicach biegną po raz drugi dla Janusza Rokickiego, sportowca i paraolimpijczyka, który ma na swoim koncie trzy medale w pchnięciu kulą, zdobyte na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach, Londynie i Rio de Janeiro. By móc realizować swoje marzenia i cele, pan Janusz potrzebuje dwóch profesjonalnych protez, umożliwiających sprawne funkcjonowanie w życiu codziennym i sportowym. Drugim beneficjentem biegu jest Sebastian Idziak, który stracił nogę w wypadku w kopalni Wujek. Uparcie dąży do sukcesów, za cel obecnie obrał sobie kulturystkę oraz sporty walki. Właśnie dlatego potrzebuje pomocy - odpowiednia proteza umożliwi mu rozwój pasji i realizację planów.

Ambasadorami tegorocznego biegu zostali między innymi Julia Kamińska, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Sonik, Mateusz Kusznierewicz, Antoni Królikowski, Mateusz Janicki oraz Aleksandra Doba. Współorganizatorem wydarzenia jest firma JCommerce, która już od kilku lat angażuje się w organizację i wsparcie takich wydarzeń sportowych jak Silesia Marathon czy Silesiaman Triathlon.

Zachęcamy do rejestracji na stronie biegu.

Powiązane aktualności