Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wdrożenie systemu Qlik Sense w firmie Eko-Okna SA

Specjaliści JCommerce realizują projekt wdrożenia samoobsługowego narzędzia do eksploracji i wizualizacji danych Qlik Sense w firmie Eko-Okna SA.

Od lutego bieżącego roku firma JCommerce współpracuje z firmą Eko-Okna S.A. w ramach projektu wdrożenia samoobsługowej platformy analityczno-raportującej Qlik Sense. Jest to system klasy Business Intelligence, który umożliwia użytkownikom tworzenie spersonalizowanych, interaktywnych wizualizacji, raportów i dashbordów, w oparciu o dane pochodzące z wielu źródeł, za pomocą prostej techniki "przeciągnij i upuść".

W firmie Eko-Okna system Qlik Sense będzie wspierał pracę działów controllingu oraz sprzedaży. Rozwiązanie integruje dane z kluczowych systemów przedsiębiorstwa, a więc przede wszystkim z systemu zarządzającego produkcją oraz systemu ERP. W ramach projektu powstanie szereg dashboarów, ułatwiających codzienną pracę oraz weryfikujących i agregujących nadsyłane dane.

Eko-Okna S.A. to działający na rynku od 1998 roku międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna oraz aluminium, a także systemów przesuwnych, rolet, bram segmentowych i moskitier z wysokiej klasy materiałów pochodzących od najlepszych, europejskich dostawców.

Powiązane aktualności

Konferencja JCommerce Qlik Day 2018 już za nami
25 kwietnia 2018 w Warszawskim hotelu Mercure odbyło się spotkanie entuzjastów ekosystemu Qlik. Gośćmi specjalnymi byli Martijn Biesbroek z holenderskiego oddziału Qlik oraz Andrzej Czechowski z firmy Samsung.

Skontaktuj się z nami