Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Szwajcarska firma Bystronic nawiązała współpracę z JCommerce

JCommerce rozpoczyna ścisłą współpracę z firmą Bystronic, wiodącym dostawcą systemów maszyn do przemysłowej obróbki oraz związanych z tym usług.

Rozwiązania oferowane przez szwajcarską firmę Bystronic to zaawansowane maszyny do przemysłowej obróbki, w tym cięcia różnych materiałów za pomocą lasera i strumienia wody, a także gięcia blach (m.in. na potrzeby przemysłu stoczniowego i motoryzacyjnego). Sprzęt produkowany i wykorzystywany przez firmę wymaga specjalistycznego oprogramowania, które zapewnia wysoką precyzję procesu obróbki materiałów.

Bystronic zdecydował się na nawiązanie współpracy z JCommerce, powierzając naszej firmie prace nad rozwojem oprogramowania. Specjaliści JCommerce realizują obecnie projekty wspierające firmę w tworzeniu nowych rozwiązań w obszarze Industry 4.0 (Przemysł 4.0).

Docelowo w tym roku zespół JCommerce ma zostać rozszerzony do 15 osób i obsługiwać projekty związane z automatyką przemysłową, sterownikami PLC oraz robotyką i algorytmami do kontroli ruchu, a także testy i projekty w technologii JAVA.

Powiązane aktualności