Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Adanex rozpoczyna wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV

Firma Adanex, polski producent obuwia rekreacyjnego i domowego, zdecydowała się na rozpoczęcie wdrożenia systemu MS Dynamics NAV ze specjalistami JCommerce.

Celem wdrożenia systemu klasy ERP Microsoft Dynamics NAV w firmie Adanex jest usprawnienie zarządzania przedsiębiorstwem i wprowadzenie kompleksowej obsługi wszystkich procesów biznesowych. Wdrożenie, rozpoczęte przez konsultantów JCommerce w styczniu 2017 roku, obejmie swoim zakresem następujące obszary: zakupy, magazyn, produkcja, sprzedaż. System rozbudowany zostanie także o rozwiązania wspomagające pracę przedstawicieli handlowych, a także integrację z zewnętrzną aplikacją WWW, pozwalającą na sprawną realizację procesów obsługi klientów.

- Obecnie poszczególne działy firmy wykorzystują niezależne systemy, w których często ewidencjonuje się te same dane, co generuje szereg pomyłek. Ponadto, oddzielne systemy w poszczególnych obszarach powodują, że czas ewidencji procesów znacząco się wydłuża. – stwierdza Adam Jakubowski, Prezes Zarządu Adanex Sp. z o.o. - Mamy nadzieję, że wdrożenie systemu ERP firmy Microsoft zapewni nam dostęp do scalonych, jednolitych i zintegrowanych informacji, w jednym miejscu i czasie dla wszystkich pracowników, którzy ich potrzebują. Liczymy, że pomoże nam to w usprawnieniu procesów, skróceniu czasu realizacji poszczególnych zadań i lepszy wgląd w działanie firmy.

Projekt jest współfinansowany ze środków unijnych w ramach Działania 3.3. Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej, realizowanego w planie Osi Priorytetowej III. Konkurencyjność MŚP RPO WSL 2014-2020.

Powiązane aktualności

Nowości w Microsoft Dynamics NAV 2016
W styczniu 2016 roku Microsoft zaprezentował najnowszą wersję systemu NAV 2016, który uwzględniając bieżące potrzeby użytkowników, został rozbudowany o kilka znaczących funkcjonalności.