Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na liście laureatów Diamentów Forbesa 2017

W czwartek, 2 marca, podczas uroczystej gali w katowickim hotelu Monopol wręczone zostały Diamenty Forbesa. W tym roku wśród laureatów znalazło się JCommerce.

W tegorocznej, 10 edycji rankingu Forbesa, w którym brane są pod uwagę najszybciej rosnące firmy w Polsce, firma JCommerce zadebiutowała na 250 miejscu na liście ogólnopolskiej i 19 miejscu w województwie śląskim w kategorii przychodów 5 do 50 mln zł. W tym roku w rankingu znalazło się 2.2 tysiąca firm w rankingu krajowym i 159 firm na liście śląskiej.

W zestawieniu Forbesa znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość – zarówno pod względem wzrostu dochodów firmy, jak i wzrostu jej majątku. W branym pod uwagę okresie JCommerce zwiększyło swoją wartość aż o 51%.

Forbes Diamenty 2017 JCommerce

Powiązane aktualności