Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 12 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Współpraca w modelu team leasing z niemiecką firmą CORE

Firma JCommerce rozpoczyna stałą współpracę outsourcingową w modelu team leasing z niemiecką firmą konsultingową CORE Transform GmbH.

Współpraca rozpoczęła się od błyskawicznej reakcji JCommerce na pilną potrzebę zebrania 6-osobowego zespołu, zgłoszoną przez niemieckiego partnera firmę Core, w celu realizacji projektu dla klienta z branży ubezpieczeniowej. Projekt dotyczył systemu obiegu dokumentów, w szczególności procesowania umów ubezpieczeniowych. Celem było stworzenie mikroserwisu opartego na technologii Java. Zespół JCommerce składał się z koordynatora projektu, SCRUM masterów, architekta, analityka biznesowego, specjalisty Front-End, programistów Java oraz testerów.

Po zakończeniu pierwszego projektu firma Core zdecydowała się na stałą współpracę z JCommerce i rozszerzenie zespołu do 30 osób w styczniu 2017, z możliwością dalszej jego rozbudowy.

CORE Transform GmbH jest jedną z wiodących niemieckich firm konsultingowych, specjalizującą się w strategicznym zarządzaniu transformacją cyfrową.

Powiązane aktualności