Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce w prestiżowym rankingu IT@BANK 2016

Firma JCommerce znalazła się w rankingu miesięcznika finansowego BANK wśród najważniejszych firm świadczących usługi IT dla sektora bankowego w Polsce.

Tegoroczny raport prestiżowego miesięcznika finansowego BANK analizuje rynek usług IT dla banków, a także innych instytucji finansowych w Polsce. Autorzy raportu wskazują na wyraźny wzrost w zakresie inwestycji w systemy informatyczne, co wiążą z rosnącą presją fiskalną i konkurencyjną na rynku. Systemy IT gwarantują bowiem optymalne wykorzystanie zasobów oraz znaczne oszczędności. Istotną częścią raportu jest ranking, w którym zestawiono najważniejsze firmy IT w Polsce, posiadające wiedzę i kompetencje w zakresie rozwiązań informatycznych dla branży finansowej.

JCommerce, które znalazło się w gronie analizowanych firm, przygotowało także własną analizę rynku usług fintech dla miesięcznika BANK. W artykule Justyna Mikołajczyk przedstawia główne wyzwania na rynku, a także rozmawia na temat przyszłości usług bankowych z Tomaszem Chmielewskim, managerem projektu Next Generation of Banking w ING Banku Śląskim, banku, który jest wieloletnim klientem JCommerce.

Powiązane aktualności

Wdrożenie aplikacji wspierającej wewnętrzne procesy w ING Banku Śląskim
Z końcem listopada firma JCommerce zakończyła wdrożenie aplikacji wspierającej wewnętrzne procesy w ING Banku Śląskim. System wykonywany został z wykorzystaniem technologii J2EE i Oracle Warehouse Builder. Warstwa raportowa systemu zrealizowana została w IBM Cognos Business Intelligence.  

Skontaktuj się z nami