Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wsparcie Business Intelligence dla GE Medical Systems

JCommerce SA rozpoczęło współpracę z firmą GE Medical Systems Polska w zakresie rozwoju i utrzymania systemu Business Intelligence.

Zespół JCommerce, składający się z deweloperów QlikView, realizuje dla firmy GE Medical Systems Polska Sp. z o.o., należącej do grupy GE Healthcare, projekt w modelu team extension, polegający na rozwoju i utrzymaniu platformy Business Intelligence klienta. Projekt realizowany jest w Globalnym Centrum Doskonałości IT w Krakowie przy użyciu metodyk zwinnych. W przyszłości planowane jest również rozszerzenie zespołu o deweloperów Qlik Sense.

GE Healthcare, to dostawca innowacyjnych technologii i usług, które wyznaczają nowe standardy opieki medycznej, przede wszystkim w zakresie obrazowania medycznego, diagnostyki, systemów monitorowania pacjentów, a także technologii produkcji farmaceutycznej. Firma jest obecna w ponad 100 krajach na świecie.

Powiązane aktualności

Warsztaty Qlik Sense w Tychach
JCommerce zaprasza na praktyczne warsztaty Business Intelligence. Podczas spotkania zaprezentujemy na żywo możliwości najnowszej platformy analitycznej Qlik. Spotkanie odbędzie się 22 października w Tychach.

Skontaktuj się z nami