Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wdrożenie i upgrade MS Dynamics NAV dla IBCS Poland

Specjaliści JCommerce wdrożyli system Microsoft Dynamics NAV 2015 w firmie IBCS, a także przeprowadzili jego upgrade do wersji 2016.

Firma IBCS Poland wchodzi w skład międzynarodowej grupy IBCS Group, zajmującej się integracją logistycznych systemów IT, podnoszących skuteczność procesów logistycznych, magazynowych i sprzedażowych. Firma wcześniej korzystała z systemu NAV 5.0, jednak ze względu na swój dynamiczny rozwój, zdecydowała się na wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV 2015, wybierając JCommerce na partnera wdrożeniowego. Po zakończeniu wdrożenia, firma zdecydowała się także na upgrade systemu do najnowszej wersji NAV 2016, która w międzyczasie pojawiła się na rynku.

„Wprowadzenie nowej wersji systemu Microsoft Dynamics NAV spowodowało znaczący wzrost jego funkcjonalności, co bezpośrednio przekłada się na zauważalną poprawę sprawności działania naszej firmy w jej głównych obszarach" – podsumowuje Jarosław Ćwikła, Prezes IBCS Poland.

Wdrożenie systemu objęło przede wszystkim obszary Sprzedaży i Zarzadzania serwisem, ważne było także usprawnienie obiegu dokumentów, poprzez zminimalizowanie ilości dokumentacji w formie papierowej, a także zintegrowanie systemu z wykorzystywanym w firmie systemem Microsoft Dynamics CRM. Dużym wyzwaniem było także przeniesienie wszystkich funkcjonalności, stworzonych i rozwijanych wcześniej specjalnie na potrzeby firmy w systemie NAV 5.0.

Powiązane aktualności

Nowości w Microsoft Dynamics NAV 2016
W styczniu 2016 roku Microsoft zaprezentował najnowszą wersję systemu NAV 2016, który uwzględniając bieżące potrzeby użytkowników, został rozbudowany o kilka znaczących funkcjonalności.

Skontaktuj się z nami