Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Współpraca w modelu Managed Services w sektorze biotechnologii

Skala usług dla jednego z klientów w zakresie Business Intelligence oraz Software Quality Assurance (SQA) zaowocowała rozpoczęciem współpracy w modelu Managed Services.

Charakter i skala świadczonych usług dla lidera innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia, spowodowała ewolucję współpracy i decyzję o przejściu w tzw. model Managed Services. Jest to model współpracy, polegający na przejęciu przez dostawcę odpowiedzialności za cały określony obszar IT i dostarczaniu usług lub procesów w niezakłóconym trybie, zgodnie z ustalonymi poziomami świadczenia usługi tzw. SLA (Service Level Agreement). Celem jest poprawa wydajności procesu oraz redukcja i kontrola kosztów operacyjnych przy zachowaniu wysokiej jakości odbieranych usług.

Do zarządzania usługami ze strony JCommerce, przypisany został dedykowany Koordynator Serwisu, który jest odpowiedzialny między innymi za zarządzanie dostępnością zasobów oraz monitorowanie jakości świadczonych usług, wspierających obsługę różnorodnych rozwiązań klasy Business Intelligence klienta. Do zadań Koordynatora należeć będzie także optymalne wykorzystanie zasobów, utrzymywanie wiedzy w zespole, transfery specjalistów pomiędzy projektami, zarządzanie nieobecnościami oraz zapewnienie kompetencji wymaganych przez klienta.

Model Managed Services jest obecny już w wielu branżach, m.in. HR, produkcji czy w IT, gdzie staje się jednym z ważniejszych i najszybciej rozwijających się segmentów usług. Więcej informacji o tej formie współpracy w artykule JPro - IT Managed Services – czyli jak zapewnić efektywne funkcjonowanie procesów utrzymania firmowych systemów IT

Powiązane aktualności

JCommerce partnerem Moto Idea 2014
Z przyjemnością informujemy, że firma JCommerce została partnerem konferencji Moto Idea 2014, która odbędzie się już 8 - 9 kwietnia 2014 w Katowicach.
JCommerce na IT Academic Day
W JCommerce z przyjemnością angażujemy się we wszelkie wydarzenia, podczas których mamy możliwość spotkania nowych talentów i pasjonatów IT. Tym razem nie może nas więc zabraknąć na IT Academic Day. Jest to cykl konferencji, których celem jest zaprezentowanie najbardziej aktualnych informacji ze świata informatyki i najnowszych technologii Microsoft.  

Skontaktuj się z nami