Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce awansuje w rankingu Computerworld TOP200 2016!

W raporcie Computerworld firma JCommerce zajęła 4 miejsce w rankingu największych dostawców usług wynajmu pracowników IT. 


To był bez wątpienia rok intensywnego rozwoju firmy JCommerce, co znalazło swoje odzwierciedlenie w raporcie Computerworld TOP200, najważniejszym tego typu badaniu, które analizuje sytuację na rodzimym rynku IT. Na szczególną uwagę zasługuje obecność JCommerce w gronie pięciu największych w Polsce dostawców usług wynajmu pracowników IT, co jest świetnym wynikiem i doskonałym punktem wyjścia, żeby w przyszłym roku zająć miejsce na podium.

Wyniki JCommerce w pozostałych zestawieniach również są bardzo optymistyczne. W rankingu największych dostawców aplikacji mobilnych firma zajęła 8 miejsce (awans o 6 pozycji), systemów Business Intelligence – 9 miejsce (awans o dwie pozycje), aplikacji webowych i portali internetowych – 10 miejsce (awans o 3 pozycje) i wreszcie systemów Enterprise Resource Planning (ERP) – 28 miejsce (awans o 4 pozycje).

Również pod względem organizacyjnym JCommerce odniosło w minionym roku ogromny sukces, notując 60% wzrost przychodów, 41% wzrost zatrudnienia i 25% wzrost przychodów z eksportu, co bezpośrednio wynika ze strategii ekspansji firmy na rynki zachodnie. Ponadto zwiększyła się też pozycja firmy w usługach dla większości branych pod uwagę w raporcie branż, takich jak sektor bankowy, media, handel, przemysł i budownictwo, energetyka, opieka zdrowotna, a także sektor informatyczny i administracja publiczna.

JCommerce-TOp200-Computerworld-2016

Powiązane aktualności

Skontaktuj się z nami