Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Członkostwo w elitarnym National Outsourcing Association

JCommerce zostało członkiem brytyjskiego stowarzyszenia National Outsourcing Association (NOA)

Firma JCommerce uzyskała status członkowski NOA SME Membership w brytyjskim stowarzyszeniu National Outsourcing Association. NOA zrzesza firmy outsourcingowe, działające na rynku brytyjskim. Dzięki członkostwu JCommerce dołączyło do elitarnego klubu godnych zaufania firm z branży outsourcingowej, które stosują dobre praktyki biznesowe, wypracowane i promowane przez stowarzyszenie. 

National Outsourcing Association (NOA) to brytyjskie stowarzyszenie założone w 1987 roku. Jako pierwsze w Europie zajęło się promowaniem dobrych praktyk, działaniami na rzecz regulacji prawnych, wspierających branżę outsourcingową, a także dostarczaniem rzetelnych informacji firmom, które korzystają lub chcą skorzystać z tego typu usług. W 2004 roku NOA założyło European Outsourcing Association (EOA), działające na terenie państw członkowskich stowarzyszenia. 

Powiązane aktualności

Nowe partnerstwo z brytyjskim Klientem w modelu nearshore na kolejne kilka lat
W marcu 2013 roku informowaliśmy o rozpoczynającym się projekcie dotyczącym integracji międzynarodowego rozwiązania płatniczego, które wykonaliśmy dla Klienta z Wielkiej Brytanii.  Wdrożenie zakończyło się sukcesem, w związku z tym Klient zdecydował się na podpisanie długoterminowej umowy ramowej.

Skontaktuj się z nami