Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Wsparcie Quality Assurance dla aplikacji webowej

JCommerce wspiera aplikację M/Platform w obszarze Quality Assurance. Platforma umożliwia posiadaczom kas fiskalnych rozbudowanie oferty biznesowej o nowe usługi.

M/Platform to innowacyjny projekt dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom i pierwsza w Polsce platforma internetowa, która w oparciu o sieć kas fiskalnych pozwala rozwijać ofertę biznesową. Poprzez kasy fiskalne oferowane są dodatkowe usługi, które do tej pory nie były w żaden sposób z nimi łączone. Dzięki aplikacji możliwe jest udzielenie mikropożyczek, doładowanie telefonu, nadanie lub odebranie paczki czy ubezpieczenie samochodu.

JCommerce wspiera projekt w zakresie Quality Assurance, udostępniając klientowi managera testów, który odpowiada za jakość aplikacji. W ramach współpracy opracowana została strategia testów wraz z całym procesem testowym, prowadzone są także testy aplikacji. Pracownicy JCommerce zostali również współ aangażowani w szkolenia dla użytkowników M/platform.

COMP Centrum Innowacji, twórca aplikacji M/Platform, jest częścią grupy kapitałowej COMP i zajmuje się zarządzaniem projektami innowacyjnymi, prowadzonymi w ramach grupy. Spółka prowadzi działalność w zakresie wieloetapowej analizy rynku, badań i rozwoju oraz wdrożeń rynkowych dla tworzonych produktów, wspomagających pracę handlu, usług i logistyki, w tym rozwiązań fiskalnych

Powiązane aktualności

JCommerce stawia na przedsiębiorczość
JCommerce, we współpracy z Centrum Finansowo-Szkoleniowym Union, bierze udział w projekcie „Stawiamy na przedsiębiorczość”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.
JCommerce funduje staże w III edycji projektu „Kariera na Start”
Z chęcią zaangażowaliśmy się w projekt „Kariera na Start”, gdyż promuje on rozwój i nabywanie umiejętności przez młodych ludzi wchodzących na rynek pracy. Zwiększenie świadomości zawodowej wśród młodzieży, czyli konieczność nabywania doświadczenia od pierwszych lat studiów, jest bardzo istotna w dzisiejszych czasach. Dzięki projektowi wyłonieni zostaną najlepsi i najbardziej zmotywowani Studenci i Absolwenci, którzy będą mieli szanse odbyć staże w kilku renomowanych śląskich firmach, m.in. w JCommerce.

Skontaktuj się z nami