Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce na konferencji Qlik Qonnections 2016

JCommerce, jako partner firmy Qlik, weźmie udział w konferencji Qonnections 2016 organizowanej w Orlando na Florydzie, 1 do 4 maja.

Ponad 200 sesji i prezentacji, prowadzonych przez ponad 175 ekspertów Business Intelligence to gwarancja, że tegoroczna edycja Qonnections będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w branży. Podczas konferencji przedstawione zostaną ostatnie wersje produktów, a także przegląd najnowszych trendów i narzędzi, które pojawiły się na rynku. Warto dodać, że będzie to także okazja do zaprezentowania Qlik Sense 3.0.

Tegoroczna konferencja jest wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy do udziału w niej zaproszono nie tylko partnerów, ale także klientów, co tworzy niepowtarzalną okazję do poznania się i podzielenia doświadczeniami, potrzebami i oczekiwaniami, dotyczącymi narzędzi analityki biznesowej.

Nie możemy się doczekać!

Relacja na żywo z Qonnections 2016 – śledź nas na Twitterze!

Powiązane aktualności

Warsztaty Qlik Sense w Tychach
JCommerce zaprasza na praktyczne warsztaty Business Intelligence. Podczas spotkania zaprezentujemy na żywo możliwości najnowszej platformy analitycznej Qlik. Spotkanie odbędzie się 22 października w Tychach.

Skontaktuj się z nami