Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Kolejny projekt dla Panasonic

Jak wiadomo najlepszą rekomendacją każdej firmy są zadowoleni z dostarczonych przez nią usług klienci. Dlatego niezmiernie cieszy nas fakt, że już po raz drugi firma Panasonic Polska Sp. z o.o. zdecydowała się na współpracę z JCommerce.


Panasonic

 

Tym razem projekt dla Panasonic obejmuje wdrożenie platformy raportowej SAP BusinessObjects oraz zintegrowanie jej z zaimplementowanym uprzednio przez nasz zespół systemem mobilnym klasy SFA.

Do zadań JCommerce w szczególności należy: instalacja i konfiguracja BOXI na serwerze Klienta, wykonanie hurtowni danych oraz procesów jej zasilania (ETL) ze wspomnianego powyżej systemu mobilnego. Stworzenie świata obiektów oraz standardowych raportów z systemu mobilnego w SAP BO.

Dodatkowo w ramach podsumowania dotychczasowej współpracy z Panasonic eksperci JCommerce przeprowadzą szkolenie, w trakcie którego użytkownicy systemu szczegółowo zapoznają się z możliwościami wdrożonych aplikacji.


Panasonic Polska Sp. z o.o. - działa na polskim rynku od 1993 roku i jest częścią Panasonic Corporation - światowego lidera w rozwijaniu i produkcji elektroniki zaspokajającej szeroką gamę potrzeb konsumentów, biznesu i przemysłu.

Skontaktuj się z nami