Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Raporty w Tableau i wirtualizacja danych w Denodo dla klienta z Finlandii

Specjaliści Business Intelligence z JCommerce zaangażowani w prace nad projektem i wdrożeniem hurtowni danych oraz systemów raportowania dla fińskiego klienta.

Z początkiem grudnia dedykowany zespół nearshoringowy rozpoczął prace w nowym obszarze Business Intelligence dla aktualnego klienta z Finlandii. Technologie, które w ten sposób dołączyły do zakresu kompetencji JCommerce – to m. in. Tableau i Denodo. Zakres świadczonego wsparcia obejmować będzie przebudowę istniejącego systemu raportowego. W warstwie raportowej przeprowadzona zostanie migracja raportów z IBM Cognos na platformę Tableau. Dodatkowo, z wykorzystaniem platformy Denodo, utworzona zostanie warstwa wirtualizacji danych. W oparciu o metodykę Data Vault zaprojektowane zostaną nowe struktury hurtowni danych. Na bieżąco będziemy rozwijać też środowisko ETL (Informatica PowerCenter), pomagać w utrzymaniu platformy Cognos BI oraz wspierać prace koncepcyjne nad architekturą środowiska raportowego.

Powiązane aktualności

Solita - witamy ponownie!
Z wielką przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy długoterminową umowę o współpracy z firmą Solita Oy, stając się tym samym centrum outsourcingowym dedykowanych rozwiązań IT dla naszego fińskiego Klienta.

Skontaktuj się z nami