Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Zarządzanie systemem kamer dla sektora publicznego w Norwegii

JCommerce realizuje kolejny projekt nearshoringowy. Tym razem celem jest rozwiązanie do zarządzania systemem kamer na terenie Norwegii.

W listopadzie do grona zagranicznych klientów JCommerce dołączyła Norwegia. Nasi specjaliści rozpoczęli współpracę z przedstawicielem sektora publicznego w ramach projektu, którego celem jest sprawne zarządzanie systemem kamer miejskich. Niewątpliwie największym wyzwaniem w projekcie będzie dekodowanie sygnału wideo z setek urządzeń, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej niezawodności przekazu.

Programiści JCommerce pracują w stałym kontakcie zdalnym z zespołem z Norwegii. Projekt realizowany jest w technologii Java z wykorzystaniem zwinnej metodyki Scrum, wspierany dodatkowo takimi narzędziami do pracy grupowej, jak Slack i Confluence. Zakończenie pierwszej iteracji planowane jest na koniec stycznia 2016 roku.

Powiązane aktualności

JCommerce wspiera lidera sektora farmaceutycznego
Roche Polska Sp. z o. o. i JCommerce SA podpisały umowę o długofalowej współpracy w zakresie świadczenia usług wsparcia technologicznego w obszarze prac programistycznych w języku Java.
Poznaj osobiście swojego przyszłego pracodawcę
Już 24 listopada każdy Developer będzie miał fantastyczną okazję, by bliżej poznać JCommerce. W Hotelu Park Diament w Katowicach odbędzie się prestiżowe wydarzenie, jakim są Targi Kariery Programisty. Jest to cykliczne przedsięwzięcie skierowane do specjalistów branży IT, którzy chcą zapoznać się z nowościami na rynku programistycznym i przede wszystkim porozmawiać z reprezentantami najlepszych firm informatycznych w Polsce.  
Rozwój platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych "w chmurze"
Dedykowany zespół JCommerce rozpoczął pracę nad rozwojem platformy dotyczącej bezpieczeństwa danych udostępnianych „w chmurze”. Wstępna faza współpracy tak została oceniona przez naszego niemieckiego Klienta: „Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany z kooperacji z pracownikami firmy JCommerce, każdy z nich jest bardzo zaangażowany, dlatego uważam, że wiedza i umiejętności, którymi dysponują pomogą nam stworzyć dobry produkt. Jestem przekonany, że będzie to prowadzić do długiej i pomyślnej współpracy, na zasadach joint venture, między naszą firmą i JCommerce”.  

Skontaktuj się z nami