Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Migracja SAP BusinessObjects Edge XI w MPK S.A.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A w Krakowie powierzyło JCommerce migrację posiadanej platformy SAP BusinessObjects 6.5 do wersji Edge XI. Nowe środowisko raportowe zastąpi dotychczas używaną wersję systemu w dziale controllingu Klienta.

 

MPK


Dzięki przeprowadzonej przez zespół JCommerce migracji, niedogodności z jakimi borykali się użytkownicy dotychczasowej platformy, zostaną rozwiązane w skuteczny i sprawny sposób. A typowe problemy tj.: brak automatycznego odświeżania, niedokładana dystrybucja oraz długi czas przygotowywania raportów, po wdrożeniu systemu SAP BusinessObjects Edge XI pracownikom MPK w Krakowie nie będą sprawiały już żadnej trudności.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie - to przewoźnik, który w ramach umowy podpisanej z władzami gminy świadczy usługi komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej w Krakowie.

Skontaktuj się z nami