Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Philip Morris Polska w grupie Klientów JCommerce

Niedawno do grona Klientów JCommerce dołączył kolejny - Philip Morris Polska, dla którego przeprowadziliśmy kompleksową migrację systemu SAP BusinnessObjects Enterprise z wersji 6.5 do XI.

 

Phillip Morris International

 

Projekt podzieliliśmy na dwa kluczowe etapy. Pierwszy z nich polegał na  analizie istniejącego już w firmie środowiska raportowego. Zespół naszych specjalistów działu Business Intelligence w dokładny sposób przeanalizował takie komponenty jak: stan źródeł danych, zakres merytoryczny i ilościowy przygotowywanych raportów, system uprawnień oraz docelowa grupa użytkowników. Ponadto dobrał odpowiedni pakiet licencji SAP BusinessObjects XI i opracował plan realizacji całego procesu. Natomiast drugi etap obejmował wykonanie zaplanowanej wcześniej migracji jak również przeprowadzenie dedykowanych warsztatów, podczas których kluczowi użytkownicy nowego systemu zapoznali się z możliwościami raportowymi dostarczonych narzędzi.

Projekt został zrealizowany przez zespół składający się z ekspertów JCommerce  oraz pracowników Klienta, którzy w trakcie prac mogli w praktyce poznać szczegóły migracji oprogramowania.

Philip Morris Polska to jedna ze spółek wchodzących w skład wiodącej na świecie firmy tytoniowej – Philip Morris International, której produkty sprzedawane są w około 160 krajach. To przedsiębiorstwo posiadające w swojej ofercie 7 z 15 najbardziej znanych marek papierosów na świecie, w tym Marlboro.

Skontaktuj się z nami