Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Warsztaty Qlik Sense w Tychach

JCommerce zaprasza na praktyczne warsztaty Business Intelligence. Podczas spotkania zaprezentujemy na żywo możliwości najnowszej platformy analitycznej Qlik. Spotkanie odbędzie się 22 października w Tychach.

Warsztaty „Poznaj całą historię” odbywają się w ramach Qlik Sense Tour, na które składa się ponad 100 spotkań w 33 krajach. JCommerce, jako jeden z głównych partnerów tego wydarzenia w Polsce, już po raz drugi jest głównym ich organizatorem. Po spotkaniu z firmami w Poznaniu, przyszedł czas na prezentację najnowszej platformy Qlik Sense na terenie południowej Polski. 

Podczas warsztatów Qlik Sense zaprezentujemy jak z łatwością eksplorować olbrzymie ilości danych i odkrywać powiązania pomiędzy nimi, wyjaśnimy znaczenie wizualizacji na potrzeby raportowania oraz pokażemy korzyści z wykorzystania platform Business Intelligence w różnych obszarach biznesowych.

W programie znajdą się m.in.:

  • prezentacja najnowszej wersji systemu Qlik Sense na żywo (przegląd funkcjonalności, przykładowe raporty i analizy, wizualizacje)
  • panel testowy platformy Qlik Sense (indywidualna weryfikacja raportów i analiz, system w wersji na tablet i smartfon)
  • omówienie budżetu projektu BI (cena licencji, usług wdrożeniowych, etc.)


Zobacz pełen program i zarejestruj swój udział > 

Spotkanie jest przeznaczone dla właścicieli firm, osób odpowiadających za rozwój przedsiębiorstw, jak również kadry zarządzającej sprzedażą, marketingiem, finansami, logistyką, IT.

Warsztaty odbędą się 22 października br. W Tychach w Restauracji Con Amore. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Dla zainteresowanych - więcej o Qlik Sense na blogu JCommerce

Powiązane aktualności

JCommerce partnerem Kongresu Business Intelligence
Z przyjemnością informujemy, że firma JCommerce została partnerem VIII Kongresu Business Intelligence, który odbędzie się już 9-10 kwietnia 2014 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Skontaktuj się z nami