Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Szkolimy PKO Bank Polski

Kolejną firmą, która zleciła nam przeprowadzenie szkolenia dla swoich pracowników jest Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna (PKO Bank Polski), dla której w zeszłym miesiącu zorganizowaliśmy konsultacje z zakresu konfiguracji oraz administracji platformy SAP BusinessObjects XI.

PKO BP SA

Zgodnie z życzeniem Klienta szkolenie odbyło się w jego siedzibie i zostało przygotowane specjalnie pod kątem pracowników jednego z kluczowych departamentów banku. Z kolei głównym celem konsultacji było szczegółowe zaprezentowanie możliwości oraz zasad tworzenia złożonych raportów i analiz platformy SAP BusinessObjects XI, którą niedawno Klient wdrożył w swojej firmie.

PKO Bank Polski - należy do największych i najstarszych polskich banków. Prestiż marki budowany był przez wiele dziesięcioleci, a z jego usług skorzystało już i korzysta nadal kilka pokoleń Polaków. Jest liderem wśród banków świadczących usługi klientom detalicznym ponieważ prowadzi najwięcej depozytów oraz rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Zajmuje również pierwszą pozycję pod względem liczby wydawanych kart bankowych.

Skontaktuj się z nami