Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Warsztaty Business Intelligence w Poznaniu – zapisz się już dziś!

JCommerce i Qlik zapraszają 10 września na warsztaty Business Intelligence w Poznaniu. Będą one poświęcone praktycznemu wykorzystaniu platform analityczno-raportowych i znaczeniu wizualizacji danych.

Business Intelligence to proces przekształcania danych w informacje, a informacji w wiedzę, która może być wykorzystana do zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa. W ujęciu praktycznym, BI jako system IT jest narzędziem umożliwiającym podejmowanie szybkich i trafnych decyzji.

Warsztaty „Poznaj całą historię", organizowane przez JCommerce i Qlik, zostały przygotowane z myślą o firmach, które chcą dowiedzieć się jak w praktyce wykorzystać posiadane dane na potrzeby biznesu. Zaprezentujemy w jaki sposób każdy pracownik może z łatwością eksplorować olbrzymie ilości danych i odkrywać powiązania pomiędzy nimi, wyjaśnimy znaczenie wizualizacji na potrzeby raportowania oraz przedstawimy korzyści z wykorzystania platform BI w różnych obszarach biznesowych.

Spotkanie ma charakter praktyczny. W programie m.in.:

  • prezentacja systemu Qlik Sense na żywo (przegląd funkcjonalności, przykładowe raporty i analizy, wizualizacje)
  • panel testowy platformy Qlik (osobista weryfikacja raportów i analiz, system w wersji na tablet)
  • omówienie budżetu projektu Business Intelligence (cena licencji, usług wdrożeniowych, etc.)

Zobacz pełen program i zarejestruj swój udział >

Spotkanie jest przeznaczone dla właścicieli firm, osób odpowiadających za rozwój przedsiębiorstw, jak również kadry zarządzającej sprzedażą, marketingiem, finansami, logistyką i IT.

Warsztaty odbędą się 10 września br. na terenie Inea Stadion w Poznaniu. Po spotkaniu dla uczestników przewidziano niespodziankę – zgodnie z hasłem „poznaj całą historię" goście warsztatów obejrzą stadion z zupełnie innej perspektywy...

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Powiązane aktualności

Prelegenci JCommerce na konferencji SQL Day
11 maja we Wrocławiu odbędzie się 8 konferencja SQL Day. Od lat jest to miejsce wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami z zakresu Microsoft SQL Server.  Pierwszy dzień SQL Day przeznaczony został na tematyczne sesje szkoleniowe, natomiast już 12 i 13 maja odbędą się godzinne wykłady ekspertów z Polski i zagranicy. W zaszczytnym gronie prelegentów znalazło się aż trzech przedstawicieli JCommerce w osobach: Grzegorz StoleckiEkspert Business Intelligence z 20 letnim doświadczeniem, wyróżniony przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional. Jego wykład pt. „Procedury składowane w Analysis Services Multidimensional", oparty na praktycznych przykładach, dotyczyć będzie zasad tworzenia rozszerzeń MDX, które pozwalają wykroczyć poza standardowe funkcje Analysis Services MDX. Michał Noworyta BI Technical Team Leader. Tematyką baz i hurtowni danych oraz systemów Business Intelligence - ich projektowaniem, wdrażaniem i rozwijaniem - zajmuje się profesjonalnie od ponad 8 lat. Certyfikowany w technologiach Microsoft, IBM i Oracle. Na SQL Day wystąpi z prelekcją „Transformacje SSIS pod lupą”, w trakcie której zwróci uwagę na często zapominane, dodatkowe opcje podstawowych transformacji, jak również niekonwencjonalne sposoby ich wykorzystania w codziennej pracy z pakietami SSIS. Adrian Chodkowski Pasjonat technologii Microsoft, doświadczony praktyk zarówno od strony deweloperskiej jak i architektonicznej. Swoją wiedzę przekazuje innym udzielając się, jako trener podczas branżowych wydarzeń oraz na wykładach skierowanych do studentów. W wystąpieniu „Procesowanie i partycjonowanie SASS od podszewki” opowie o swoich doświadczeniach z wielowymiarowym modelem SASS, procesowaniu i partycjonowaniu kostek analitycznych, a także o błędach, jakie zdarza się popełniać deweloperom i sposobach na ich uniknięcie.
Poznaj osobiście swojego przyszłego pracodawcę
Już 24 listopada każdy Developer będzie miał fantastyczną okazję, by bliżej poznać JCommerce. W Hotelu Park Diament w Katowicach odbędzie się prestiżowe wydarzenie, jakim są Targi Kariery Programisty. Jest to cykliczne przedsięwzięcie skierowane do specjalistów branży IT, którzy chcą zapoznać się z nowościami na rynku programistycznym i przede wszystkim porozmawiać z reprezentantami najlepszych firm informatycznych w Polsce.  

Skontaktuj się z nami