Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Szwajcaria korzysta z usług outsourcingowych JCommerce

JCommerce będzie świadczyć usługi outsourcingu IT w Zurychu, kulturalnej i komercyjnej stolicy Szwajcarii.


W lipcu firma JCommerce rozpoczęła współpracę z nowym partnerem outsourcingowym z Zurychu. Tym samym do grona państw, dla których świadczymy usługi w modelu nearshore dołączyła Szwajcaria. Klientem jest firma świadcząca wysokiej jakości rozwiązania private cloud w Szwajcarii i Singapurze, tworząca oprogramowanie w metodologii zwinnej (Agile). Firma opiera swój model biznesowy na technologiachch cloud computing. Na chwilę obecną działa w 15 krajach znajdujących się na 4 kontynentach.

W przeciągu kilku tygodni stworzyliśmy dedykowany zespół programistów Java i PHP, pracujący w modelu Team Extension. Naszymi specjalistami w pełni zarządza szwajcarski Właściciel Produktu (Product Owner), a wszystkie prace programistyczne prowadzone są w oparciu o metodykę Scrum.

W przypadku chęci poznania szczegółów współpracy polsko-szwajcarskiej i zainteresowania usługami Centrum Rozwoju Outsourcingu, zapraszamy na spotkanie z nami podczas Polish-Swiss ICT-Sector Meeting, które odbędzie się 2 września w Rapperswil.

Powiązane aktualności

Dobry Rok w JCommerce
Rok 2015 to niemały powód do dumy dla pracowników i partnerów JCommerce. To przede wszystkim 10 lat obecności firmy na międzynarodowym rynku IT, 7 biur w Polsce i klienci w 16 krajach.

Skontaktuj się z nami