Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Transfer wiedzy do Siemens Sp. z o. o.

W ostatnim czasie do grona Klientów JCommerce dołączyła firma Siemens Sp. z o.o., na zlecenie której przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu administracji platformy integracji danych SAP BusinessObjects Data Integrator.

Nasze szkolenia i warsztaty zawsze staramy się dopasowywać do indywidualnych potrzeb i wymogów ich uczestników. Właśnie dlatego, zgodnie z preferencjami firmy Siemens Sp. z o.o., zorganizowane zajęcia przeprowadziliśmy w języku angielskim, w formie interaktywnych warsztatów z wykorzystaniem konkretnych, z życia wziętych przykładów. Wszystko to w oparciu o teoretyczną i praktyczną wiedzę konsultantów JCommerce z zakresu technologii SAP BusinessObjects Data Integrator.

W szkoleniu wzięli udział specjaliści firmy Siemens z Polski i Niemiec, a jego głównym celem był transfer wiedzy ułatwiającej prace nad projektem związanym z administracją platformą integracji danych dla jednego z klientów firmy w Monachium.

To jednak nie koniec współpracy obu firm. Kolejnym jej etapem będzie pomoc i asysta naszego konsultanta w instalacji oraz konfiguracji SAP BusinessObjects Data Integrator oraz BusinessObjects Data Services również u jednego z niemieckich klientów firmy Siemens.

Siemens
Siemens Sp. z o.o. to polski oddział globalnej firmy Siemens AG, która jest światowym liderem branży elektrotechnicznej i elektronicznej. W szczególności swoją działalność skupia na obszarach biznesowych tj.: informacja i telekomunikacja, energetyka, oświetlenie, automatyka i kontrola, transport, medycyna, edukacja, finanse i nieruchomości. Koncern jest notowany na Frankfurckiej oraz Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Skontaktuj się z nami