Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

JCommerce świadczy usługi Business Intelligence dla nowego klienta w Danii

W połowie maja podpisaliśmy nową umowę z duńskim usługodawcą, który specjalizuje się w doradztwie, obsłudze klienta i analizie rynkowej z zakresu Business Intelligence.

W początkowej fazie projektu powstał dedykowany zespół Microsoft Business Intelligence, którego zadaniem będzie rozbudowa rozwiązań BI dla klientów z całego świata. Nasi konsultanci zadbają o rozwój warstwy raportowej jak i zaplecza systemu Business Intelligence oraz wdrożenie zmian do istniejących już rozwiązań BI - głównie do procesów ETL, pakietów SSIS, hurtowni danych itp. Niebawem zespół JCommerce poszerzy się o specjalistów z obszaru Microsoft Dynamics NAV i AX, ponieważ części systemów klienta korzystają z tych właśnie źródeł danych.

Powiązane aktualności

Nowe partnerstwo z brytyjskim Klientem w modelu nearshore na kolejne kilka lat
W marcu 2013 roku informowaliśmy o rozpoczynającym się projekcie dotyczącym integracji międzynarodowego rozwiązania płatniczego, które wykonaliśmy dla Klienta z Wielkiej Brytanii.  Wdrożenie zakończyło się sukcesem, w związku z tym Klient zdecydował się na podpisanie długoterminowej umowy ramowej.

Skontaktuj się z nami