Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Cyfrowy Polsat nowym klientem JCommerce

JCommerce jest jednym z nielicznych przedstawicieli polskiej branży IT, który szczyci się zarówno partnerstwem z firmą SAP jak i z IBM. Ponadto posiada odpowiednie kompetencje pozwalające na dokonanie analizy porównawczej narzędzi ETL: SAP BusinessObjects Data Services i IBM InfoSphere DataStage. Powyższe oraz wiele innych zalet JCommerce sprawiły, że do grona naszych klientów dołączył kolejny - Cyfrowy Polsat.

 

Cyfrowy Polsat

 

W ramach umowy podpisanej z firmą Cyfrowy Polsat dokonaliśmy ewaluacji dwóch, wiodących na rynku narzędzi ETL: SAP BusinessObjects Data Services i IBM InfoSphere DataStage. Całą analizę przeprowadziliśmy kompleksowo pod względem: wydajnościowym, zarządzania jakością i czyszczenia danych. Ponadto sporządziliśmy specjalną listę mocnych i słabych stron badanych narzędzi. Co ważne, podczas wszystkich prac analitycznych zespól JCommerce mógł korzystać z bogatego doświadczenia, które zdobył już wcześniej - podczas prac nad innymi projektami z użyciem narzędzi IBM InfoSphere i SAP BusinessObjects.

Cyfrowy Polsat to największa, pod względem liczby abonentów, płatna cyfrowa platforma satelitarna w Polsce. Swoim klientom świadczy usługę udostępniania programów radiowych i telewizyjnych drogą satelitarną w ramach płatnych pakietów programów. Poza tym produkuje, na potrzeby własnej działalności, dekodery do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej oraz świadczy usługi telekomunikacyjne jako operator wirtualnej sieci komórkowej.

Skontaktuj się z nami