Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Gość specjalny na warsztatach Business Intelligence

Za nami już drugie warsztaty Business Intelligence. 21.05.2009 roku w naszym biurze w Katowicach już po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli największych polskich firm, którzy interesują się tematyką  Business Intelligence.

Tym razem dla uczestników warsztatów przygotowaliśmy niespodziankę. Była nią wizyta Gościa specjalnego – Dyrektora Generalnego SAP BusinessObjects w Europie Środkowej i Wschodniej, a do czasu połączenia z SAP również Prezesa BusinessObjects Polska – Herve’a Renault, który poprowadził prezentację na temat planów rozwoju produktów BusinessObjects, jako docelowej platformy raportowej SAP.

Poza tym, tak jak i poprzednim razem, frekwencja dopisała. Uczestnicy, będąc pod wrażeniem możliwości prezentowanych narzędzi, z dużym zainteresowaniem brali czynny udział w zajęciach. Otrzymali możliwość praktycznego poznania całej palety narzędzi SAP BusinessObjects, samodzielnie budowali raporty oraz kokpity menadżerskie. I to jest właśnie główna zaleta naszych zajęć. To, co odróżnia je od innych, nudnych prezentacji – praktyka i duża interaktywność zajęć.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia, które odbędą się 23.06.2009 w siedzibie SAP Polska w Warszawie oraz 23.07.2009 w biurze JCommerce w Katowicach. Z powodu ograniczonej ilości miejsc  wszystkich, którzy chcą wziąć w nich udział prosimy o jak najwcześniejszą rejestrację na stronie internetowej: LINK.

Gość specjalny na warsztatach Business Intelligence

 

Gość specjalny na warsztatach Business Intelligence

 

Gość specjalny na warsztatach Business Intelligence

Skontaktuj się z nami