Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Sukces projektu dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej

JCommerce, w ramach umowy zawartej z Urzędem Komunikacji Elektronicznej (UKE), zrealizowało projekt polegający na modernizacji i rozbudowie informatycznej platformy raportowej systemu, który służy do kontroli jakości usług telekomunikacyjnych. Projekt został oddany przed terminem przewidzianym w zamówieniu i przyjęty przez Klienta bez żadnych zastrzeżeń.

UE UKE

Urząd Komunikacji Elektronicznej jest jednostką administracji rządowej obsługującą  Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, który jest organem regulacyjnym w zakresie działalności pocztowej, telekomunikacyjnej i gospodarki częstotliwościowej oraz kontroli spełniania wymagań dotyczących kompatybilności elektromagnetycznej.

W ramach projektu dla tego Klienta do zadań JCommerce należało:

  • usprawnienie procesów weryfikacji, analizy i opracowywania wyników zdalnej kontroli wskaźników jakości usług telekomunikacyjnych w sieci krajowej
  • skrócenie czasu przygotowywania i publikacji raportów
  • poszerzenie zakresu informacyjnego oraz funkcjonalności raportów
  • z uwzględnieniem sprawozdawczości
  • wyposażenie, w najbardziej miarodajne i aktualne informacje, w zakresie zdalnej kontroli wskaźników jakości usług telekomunikacyjnych w sieci krajowej
  • dostarczenie licencji SAP BusinessObjects

Ponadto podczas realizacji całego przedsięwzięcia specjaliści JCommerce prowadzili szkolenia pracowników UKE, które dotyczyły narzędzi SAP BusinessObjects XI (WebInteligence, Desktop Inteligence, Crystal Reports, Xcelcius, LiveOffice).

Zlecenie w całości zostało zrealizowane w ramach projektu nr 2006/018-180.01.08, który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Transition Facility 2006. Powyższy fundusz ustanowiono w celu rozwijania zdolności administracyjnych nowych państw członkowskich UE i został przyznany Polsce Decyzją Komisji Europejskiej z dnia 27.07.2006r.

Skontaktuj się z nami