Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Współorganizujemy seminarium: SAP ERP - Skuteczne wdrożenia w polskich realiach

Jakie korzyści niesie ze sobą używanie systemów SAP? Jak przeprowadzić efektywną implementację w swoim przedsiębiorstwie? Jakie są najczęstsze błędy popełniane w trakcie wdrożenia? Czy można im zapobiec? Co nowego w swojej ofercie posiadają czołowi producenci oprogramowania?

Quantum & JCommerce

Odpowiedź na te i wiele innych pytań z zakresu implementacji oraz efektywnego korzystania z systemów informatycznych uzyskają wszyscy uczestnicy, organizowanego przez Quantum Software SA i JCommerce SA, seminarium SAP ERP – Skuteczne wdrożenia w polskich realiach. Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli kadry zarządzającej oraz menadżerów operacyjnych i odbędzie się 2 kwietnia 2009 roku w siedzibie SAP Polska przy ul. Wołoskiej 5 w Warszawie.

Wśród zaproszonych gości znajdują się eksperci projektowania, tworzenia i implementowania  systemów oraz firmy, które wdrożenie mają za sobą, a pozyskaną w ten sposób wiedzą i doświadczeniem chcą podzielić się z innymi. Jednym z prelegentów będzie również JCommerce. W trakcie naszego wystąpienia pt.: „Gorączkowe oszczędności czy chłodna analiza? Optymalizacja wskaźników produkcji z wykorzystaniem narzędzi SAP BusinessObjects.” przybliżymy uczestnikom tematykę aplikacji Business Intelligence. Powiemy, jak dzięki niej rzetelnie oceniać kondycję firmy, podejmować korzystne decyzje i osiągać wytyczone cele biznesowe.

Wszystkie zainteresowane uczestnictwem osoby serdecznie zapraszamy.

Skontaktuj się z nami