Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Pierwsze warsztaty Business Intelligence już za nami

Duże zainteresowanie. Wysoka frekwencja. Zadowoleni uczestnicy. To trzy zdania, które najtrafniej opisują zorganizowane przez JCommerce spotkanie.

W dniu 20 marca 2009 roku w oddziale naszej firmy w Katowicach odbyły się pierwsze warsztaty JCommerce z zakresu Business Intelligence. Całe spotkanie w głównej mierze poświeciliśmy tematyce rozwiązań SAP BusinessObjects. Aby jak najlepiej przekazać naszą wiedzę i doświadczenie, podzieliliśmy je na dwa główne bloki tematyczne. Pierwszy – teoretyczny – dawał odpowiedzi na pytania: Czym jest Business Intelligence? Dlaczego ma tylu zwolenników? Jakie są najczęstsze problemy związane z zarządzaniem informacjami w firmach? Z kolei drugi blok – praktyczny, pozwolił wszystkim uczestnikom na samodzielne stworzenie raportu, zamienienie go w wykres czy też stworzenie spersonalizowanego kokpitu menadżerskiego.

Po skończonych zajęciach uczestnicy zgodnie stwierdzili, że warsztaty JCommerce były dla nich doskonałym miejscem zdobycia wiedzy  i okazją do indywidualnych rozmów z ekspertami. Poza tym dały możliwość wymiany doświadczeń i poglądów z przedstawicielami innych firm.

Duże zainteresowanie, wysoka frekwencja i zadowoleni uczestnicy utwierdzili nas w przekonaniu, że warsztaty Business Intelligence na pewno muszą odbywać się cyklicznie. Dlatego wszystkich, chcących wziąć w nich udział, już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 21 maja. Tymczasem, w oczekiwaniu na kolejną porcję wiedzy, zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z warsztatów, które są już za nami.

Warsztaty Business Intelligence

Warsztaty Business Intelligence

Warsztaty Business Intelligence

Skontaktuj się z nami