Nasza strona wykorzystuje ciasteczka by działać jak najsprawniej. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.
JCommerce - JCommerce

JCommerce

Od ponad 13 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach Java, .NET, PHP, Front-End oraz systemów Business Intelligence i ERP. Realizujemy projekty programistyczno-wdrożeniowe oraz świadczymy usługi outsourcingu. Zawsze staramy się być partnerem naszych Klientów.

Nowy partner JCommerce – Business Objects

W poniedziałek 20.10.2008 JCommerce zawarło umowę o partnerstwie z należącą do koncernu SAP firmą Business Objects.

Business Objects SAP

Firma Business Objects jest wiodącym dostawcą oprogramowania klasy Business Intelligence (BI). Na całym świecie korzysta z niego ponad 46.000 klientów, w tym ponad 80% firm z listy Fortune 500. Business Objects pomaga organizacjom różnej wielkości stworzyć solidną podstawę do podejmowania trafnych decyzji, uzyskać pełny obraz prowadzonych działań oraz optymalizować swą wydajność.

Partnerstwo z Business Objects to nie tylko potwierdzenie kompetencji firmy i kwalifikacji pracowników, ale także dostęp do najnowszych narzędzi i technologii oraz wsparcia technicznego ze strony firmy Business Objects. To pozwala JCommerce oferować usługi na jeszcze wyższym poziomie, dostarczać niezawodne, lepiej dostosowane do potrzeb Klientów oprogramowanie.

Business Object to kolejny ważny partner JCommerce. Firma współpracuje już aktywnie z korporacją Microsoft posiadając status Microsoft Gold Certified Partner.

Skontaktuj się z nami